Subscription pricing
I have some prep test sections that I've completed and want to see the explanation for them. I don't want to have it part of my analytics because a lot of question i did a long time ago and I only want one or two sections to be part of my analytics. But I don't see any way of accessing explanation videos without doing it on 7sage.
I don't get how one acre of land goes for the same/similar price as two acres of land per cow.
A says two pairs of O, so that is two acres. And a herd of cows, could be like 100 acres, provided that the herd has 50 cows. It's absurd to think that two acres would cost the same as 100 acres.